У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Новоград-Волинський-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Новоград-Волинський-1:

Розклад поїздів Здолбунів Новоград-Волинський-1 на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Новоград-Волинський-1 найчастіше зупиняються на станціях Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Радулино, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.48, 23.30 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Новоград-Волинський-1 прибувають вони відповідно о 23.20, 01.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Новоград-Волинський-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Новоград-Волинський-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Новоград-Волинський-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 20.48
Здолбунів-Пас.
23.20
Новоград-Волинський-1
2 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
98 Ковель Київ 23.30
Здолбунів-Пас.
01.50
Новоград-Волинський-1
2 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Новоград-Волинський-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Новоград-Волинський-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Новоград-Волинський-1 — Здолбунів