У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Київ-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Київ-Пас.:

Розклад поїздів Злочів Київ-Пас. на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Київ-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Фастів-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.38, 02.40, 02.50 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 10.46 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Злочів Київ-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - Київ-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Злочів - Київ-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Злочів – Київ-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Злочів - Київ-Пас. можна від 228.48 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
223 Ужгород Київ 02.38
Злочів
10.46
Київ-Пас.
8 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
13 Солотвино Київ 02.40
Злочів
10.46
Київ-Пас.
8 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
13 Ужгород Київ 02.50
Злочів
10.46
Київ-Пас.
7 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
60 Чоп Київ 22.51
Злочів
07.43
Київ-Пас.
8 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Київ-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ-Пас. — Злочів