У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Київ:

Розклад поїздів Злочів Київ на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Київ найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Фастів-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.38, 02.40, 02.50 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 10.46 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Злочів Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Злочів - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Злочів – Київ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Злочів - Київ можна від 228.48 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
223 Ужгород Київ 02.38
Злочів
10.46
Київ-Пас.
8 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
13 Солотвино Київ 02.40
Злочів
10.46
Київ-Пас.
8 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
13 Ужгород Київ 02.50
Злочів
10.46
Київ-Пас.
7 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
60 Чоп Київ 22.51
Злочів
07.43
Київ-Пас.
8 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Злочів