У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Павлоград-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Павлоград-1:

Розклад поїздів Знам'янка Павлоград-1 на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Павлоград-1 найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, П'ятихатки-Пас., Верхівцеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.37, 00.49, 03.18 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Павлоград-1 прибувають вони відповідно о 06.10, 11.17 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Павлоград-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Павлоград-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Павлоград-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка – Павлоград-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Павлоград-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Павлоград-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Павлоград-1 — Знам'янка