У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Здолбунів
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Ковель - Здолбунів:

Розклад поїздів і електричок Ковель - Здолбунів на даний момент включає поїздів далекого прямування - 3, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Ковель вранці о 05 г 30 хв і прибуває на кінцеву станцію о 10 г 29 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Ковель о 18 г 55 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Ковель до пункту прибуття Здолбунів становить 4 г 18 хв: найшвидший поїзд їде 3 г 53 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 4 г 59 хв.
Деякі поїзди від станції Ковель до станції Здолбунів курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Ковель - Здолбунів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Білий Налив, Стохід, Ківерці, Промислова, Пальче, Оржів, Дворецька.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Ковель - Здолбунів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Ковель - Здолбунів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Ковель -Здолбунів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Здолбунів

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Здолбунів — Ковель

За маршрутом Ковель - Здолбунів курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Ковель - Здолбунів Показати тільки електрички сполученням Ковель - Здолбунів