У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

878 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 878 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 878 Км містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 878 Км з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Лозова, Біляївка, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 10 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Перемога, 872 Км, Лихачове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 878 Км відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бірки - Лозова, Біляївка - Харків-Пас., Дубове - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 878 Км відображено на цій сторінці.

Квитки

  • 878 Км - Харків від 31.00 грн. (97.5 км)

  • 878 Км - Лозова від 21.00 грн. (49.6 км)

  • 878 Км - Лихачове від 15.00 грн. (9.0 км)

  • 878 Км - Мерефа від 27.00 грн. (72.4 км)

  • 878 Км - Близнюки від 25.00 грн. (66.9 км)

  • 878 Км - Гаврилівка від 29.00 грн. (87.8 км)

  • 878 Км - Краснопавлівка від 17.00 грн. (20.2 км)

  • 878 Км - Карачівка від 29.00 грн. (88.2 км)

  • 878 Км - Покотилівка від 29.00 грн. (87.1 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6508 Біляївка Харків 04.42 1 хв  04.43 Курсує щоденно - переглянути
6503 Бірки Лозова 06.13 1 хв  06.14 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.16 1 хв  06.17 Курсує щоденно - переглянути
6852* Дубове Харків 08.28 1 хв  08.29 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 09.49 1 хв  09.50 Курсує щоденно - переглянути
6511 Харків Біляївка 10.07 1 хв  10.08 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 11.13 1 хв  11.14 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 14.46 1 хв  14.47 Курсує щоденно - переглянути
6522 Біляївка Харків 14.59 1 хв  15.00 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 16.49 1 хв  16.50 Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 18.46 1 хв  18.47 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 19.41 1 хв  19.42 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 21.09 1 хв  21.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 878 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 878 Км