У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6856 Лозова — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6856 сполученням Лозова - Харків-Пас. відправляється зі станції Лозова о 20.26 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 23.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Хлібна, Прядкін, Відпочинок, Шульське, Біляївка, Трійчате, Широніне, Першотравневий, Мерефа, Високий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 20.26
Заводська 20.29 1 хв  20.30 3 хв 
Хлібна 20.33 1 хв  20.34 7 хв 
Панютине 20.37 1 хв  20.38 11 хв 
Прядкін 20.44 1 хв  20.45 18 хв 
Герсеванівський 20.51 1 хв  20.52 25 хв 
Відпочинок 20.56 1 хв  20.57 30 хв 
Краснопавлівка 21.05 9 хв  21.14 39 хв 
Шульське 21.17 1 хв  21.18 51 хв 
Роздольський 21.22 1 хв  21.23 56 хв 
Біляївка 21.29 1 хв  21.30 1 г  3 хв 
Лихачове 21.47 1 хв  21.48 1 г  21 хв 
Трійчате 22.00 1 хв  22.01 1 г  34 хв 
Безпалівка 22.13 1 хв  22.14 1 г  47 хв 
Широніне 22.20 1 хв  22.21 1 г  54 хв 
Шурине 22.26 1 хв  22.27 2 г 
Першотравневий 22.32 2 хв  22.34 2 г  6 хв 
Бірки 22.41 1 хв  22.42 2 г  15 хв 
Мерефа 23.02 1 хв  23.03 2 г  36 хв 
Комарівка 23.10 1 хв  23.11 2 г  44 хв 
Високий 23.19 1 хв  23.20 2 г  53 хв 
Покотилівка 23.24 1 хв  23.25 2 г  58 хв 
Харків-Пас. 23.39 3 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6856 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31