У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6856 Лозова — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Лозова - Харків номер 6856 відправляється зі станції Лозова о 20.35 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6856 Лозова - Харків пролягає по таким станціям як Хлібна, Прядкін, Відпочинок, Шульське, Біляївка, Трійчате, Широніне, Першотравневий, Мерефа, Високий, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 20.35
Заводська 20.38 1 хв  20.39 3 хв 
Хлібна 20.42 1 хв  20.43 7 хв 
Панютине 20.46 1 хв  20.47 11 хв 
Прядкін 20.53 1 хв  20.54 18 хв 
Герсеванівський 20.59 1 хв  21.00 24 хв 
Відпочинок 21.04 1 хв  21.05 29 хв 
Краснопавлівка 21.13 9 хв  21.22 38 хв 
Шульське 21.25 1 хв  21.26 50 хв 
Роздольський 21.30 1 хв  21.31 55 хв 
Біляївка 21.37 1 хв  21.38 1 г  2 хв 
Лихачове 21.55 1 хв  21.56 1 г  20 хв 
Трійчате 22.08 1 хв  22.09 1 г  33 хв 
Безпалівка 22.21 1 хв  22.22 1 г  46 хв 
Широніне 22.28 1 хв  22.29 1 г  53 хв 
Шурине 22.34 1 хв  22.35 1 г  59 хв 
Першотравневий 22.40 2 хв  22.42 2 г  5 хв 
Бірки 22.49 1 хв  22.50 2 г  14 хв 
Мерефа 23.10 1 хв  23.11 2 г  35 хв 
Комарівка 23.18 1 хв  23.19 2 г  43 хв 
Високий 23.27 1 хв  23.28 2 г  52 хв 
Покотилівка 23.31 1 хв  23.32 2 г  56 хв 
Новоселівка 23.44 1 хв  23.45 3 г  9 хв 
Харків-Пас. 23.50 3 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6856 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28