У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6856 Лозова — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6856 сполученням Лозова - Харків-Пас. відправляється зі станції Лозова о 20.35 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 23.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Хлібна, Прядкін, Відпочинок, Шульське, Біляївка, Трійчате, Широніне, Першотравневий, Мерефа, Високий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 20.35
Заводська 20.38 1 хв  20.39 3 хв 
Хлібна 20.42 1 хв  20.43 7 хв 
Панютине 20.46 1 хв  20.47 11 хв 
Прядкін 20.53 1 хв  20.54 18 хв 
Герсеванівський 20.59 8 хв  21.07 24 хв 
Відпочинок 21.11 1 хв  21.12 36 хв 
Краснопавлівка 21.20 1 хв  21.21 45 хв 
Шульське 21.24 1 хв  21.25 49 хв 
Роздольський 21.29 1 хв  21.30 54 хв 
Біляївка 21.36 1 хв  21.37 1 г  1 хв 
Лихачове 21.54 1 хв  21.55 1 г  19 хв 
Трійчате 22.07 1 хв  22.08 1 г  32 хв 
Безпалівка 22.20 1 хв  22.21 1 г  45 хв 
Широніне 22.27 1 хв  22.28 1 г  52 хв 
Шурине 22.33 1 хв  22.34 1 г  58 хв 
Першотравневий 22.39 2 хв  22.41 2 г  4 хв 
Бірки 22.48 1 хв  22.49 2 г  13 хв 
Мерефа 23.09 1 хв  23.10 2 г  34 хв 
Комарівка 23.17 1 хв  23.18 2 г  42 хв 
Високий 23.26 1 хв  23.27 2 г  51 хв 
Покотилівка 23.31 1 хв  23.32 2 г  56 хв 
Харків-Пас. 23.46 3 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6856 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031