У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бахмач-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бахмач-Пас.:

Актуальний розклад електричок по станції Бахмач-Пас. містить всього 25 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бахмач-Пас. з такими станціями і населеними пунктами як Фастів-1, Гребінка, Конотоп, Ворожба-Пас., Сновськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 05 хв до пункту призначення Ніжин. Найближчі станції та зупинні пункти Хутір Халимонове, Бахмач-Київський, 3 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бахмач-Пас. відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Конотоп - Ніжин, Ворожба-Пас. - Бахмач-Пас., Ніжин - Конотоп. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бахмач-Пас. відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бахмач-Пас.