У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бахмач
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бахмач:

Актуальний розклад електричок по станції Бахмач містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бахмач з такими станціями і населеними пунктами як Конотоп, Ніжин, Бахмач-Пас., Ромни, Гребінка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 22 хв до пункту призначення Ніжин. Найближчі станції та зупинні пункти Бахмач-Київський, Хутір Халимонове, Бахмач-Пас., 669 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бахмач відправляються або прибувають днем - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Конотоп - Бахмач-Пас., Бахмач-Пас. - Гребінка, Ніжин - Конотоп. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бахмач відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Вокзал Бахмач-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6452 Ніжин Конотоп 06.56 2 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
6401 Конотоп Бахмач 07.41 Курсує щоденно - переглянути
6402 Бахмач Конотоп 08.05 Курсує щоденно - переглянути
6451 Конотоп Ніжин 10.26 2 хв  10.28 Курсує щоденно - переглянути
6242 Гребінка Бахмач 13.45 Курсує щоденно - переглянути
6934 Бахмач Ромни 13.52 Курсує щоденно - переглянути
6454 Ніжин Конотоп 14.03 2 хв  14.05 Курсує щоденно - переглянути
6543-6931 Ромодан Бахмач 16.05 Курсує щоденно - переглянути
6245 Бахмач Гребінка 16.10 Курсує щоденно - переглянути
6403 Конотоп Бахмач 17.41 Курсує щоденно - переглянути
6404 Бахмач Конотоп 17.56 Курсує щоденно - переглянути
6453 Конотоп Ніжин 19.14 2 хв  19.16 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Бахмач-Київський

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6452 Ніжин Конотоп 06.50 1 хв  06.51 Курсує щоденно - переглянути
6451 Конотоп Ніжин 10.33 1 хв  10.34 Курсує щоденно - переглянути
6242 Гребінка Бахмач 13.36 2 хв  13.38 Курсує щоденно - переглянути
6454 Ніжин Конотоп 13.57 1 хв  13.58 Курсує щоденно - переглянути
6245 Бахмач Гребінка 16.16 1 хв  16.17 Курсує щоденно - переглянути
6453 Конотоп Ніжин 19.21 1 хв  19.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бахмач можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бахмач