У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Балаклія - Харків
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Балаклія - Харків:

Розклад поїздів і електричок Балаклія - Харків на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 6. Перший поїзд відправляється зі станції Балаклія вранці о 04 г 21 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 17 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Балаклія о 19 г 45 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Балаклія до пункту прибуття Харків становить 2 г 43 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 53 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 1 хв.
Деякі поїзди від станції Балаклія до станції Харків курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Балаклія - Харків проїжджають через такі станції і населені пункти як: Вербівка, Андріївка, Геніївка, Аксютівка, Удянська, Новоселівка.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Балаклія - Харків, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Балаклія - Харків можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Балаклія до станції Харків можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Ціна квитка на поїзд Балаклія Харків починається від 187.04 гривень. Квиток на електричку коштує 33.50 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Балаклія -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Балаклія — Харків

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків — Балаклія

За маршрутом Балаклія - Харків курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Балаклія - Харків Показати тільки електрички сполученням Балаклія - Харків