У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Броди
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Броди:

Розклад поїздів по станції Броди включає в себе 16 поїздів за такими напрямками як Солотвино-1, Київ-Пас., Івано-Франківськ, Чернівці, Ворохта, в сумі зі станції Броди можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 51 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 39 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Броди.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Броди, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
13 Київ Солотвино 00.50 2 хв  00.52 Курсує щоденно - переглянути
43 Івано-Франківськ Київ 01.49 2 хв  01.51 Курсує щоденно - переглянути
13 Солотвино Київ 04.06 2 хв  04.08 Курсує щоденно - переглянути
43 Київ Івано-Франківськ 04.19 2 хв  04.21 Курсує щоденно - переглянути
149 Полтава Чернівці 05.06 2 хв  05.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Кременчук Ворохта 05.06 2 хв  05.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 07.09 2 хв  07.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Рівне Львів 08.16 2 хв  08.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
265 Ужгород Ковель 08.19 2 хв  08.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Львів Рівне 11.07 1 хв  11.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Рівне Львів 14.53 2 хв  14.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Львів Рівне 17.54 1 хв  17.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 19.01 2 хв  19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
266 Ковель Ужгород 20.30 3 хв  20.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 21.24 2 хв  21.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Ворохта Кременчук 21.24 2 хв  21.26 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Броди можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Броди