У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Броди
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Броди:

Розклад поїздів по станції Броди включає в себе 30 поїздів за такими напрямками як Солотвино-1, Івано-Франківськ, Чернігів, Київ-Пас., Лисичанськ, в сумі зі станції Броди можна виїхати за 16 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Івано-Франківськ - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 40 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 50 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Броди.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Броди, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
13 Київ Солотвино 00.35 2 хв  00.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
044К Чернігів Івано-Франківськ 01.38 2 хв  01.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Ш Івано-Франківськ Чернігів 02.09 2 хв  02.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Івано-Франківськ Київ 02.09 2 хв  02.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Київ Івано-Франківськ 02.35 2 хв  02.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 03.56 2 хв  03.58 Курсує щоденно - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 03.58 2 хв  04.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 03.58 2 хв  04.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 05.11 2 хв  05.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Кременчук Івано-Франківськ 05.11 2 хв  05.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Ворохта 05.06 15 хв  05.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
209О Харків Чернівці 05.06 15 хв  05.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Ворохта 05.06 15 хв  05.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
259О Суми Ворохта 05.06 15 хв  05.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 06.28 2 хв  06.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 06.28 2 хв  06.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 06.36 2 хв  06.38 Курсує щоденно - переглянути
114Д Бахмут Львів 07.06 2 хв  07.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Рівне Львів 08.28 2 хв  08.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Львів Рівне 11.38 1 хв  11.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Л Львів Бахмут 11.39 3 хв  11.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Рівне Львів 16.30 2 хв  16.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 18.03 4 хв  18.07 Курсує щоденно - переглянути
806 Львів Рівне 19.54 1 хв  19.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
210Л Чернівці Харків 21.29 2 хв  21.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Івано-Франківськ Кременчук 21.29 2 хв  21.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
130Л Ворохта Кременчук 21.29 2 хв  21.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
260Л Ворохта Суми 21.29 2 хв  21.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 21.32 2 хв  21.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
129 Івано-Франківськ Кременчук 21.32 2 хв  21.34 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Броди можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Броди