У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Броди
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Броди:

Розклад поїздів по станції Броди включає в себе 8 поїздів за такими напрямками як Солотвино-1, Івано-Франківськ, Київ-Пас., Лисичанськ, Ужгород, в сумі зі станції Броди можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 11 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 48 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 37 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Броди.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Броди, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
013К Київ Солотвино 01.08 2 хв  01.10 Курсує щоденно - переглянути
043К Київ Івано-Франківськ 01.37 2 хв  01.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Л Івано-Франківськ Київ 02.09 2 хв  02.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
013Л Солотвино Київ 03.00 2 хв  03.02 Курсує щоденно - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 04.25 2 хв  04.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 06.31 25 хв  06.56 Курсує щоденно - переглянути
134Л Рахів Миколаїв 10.20 2 хв  10.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Рахів 13.50 3 хв  13.53 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Броди можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Броди