У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Броди - Львів
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Броди - Львів:

Розклад поїздів і електричок Броди - Львів на даний момент включає поїздів далекого прямування - 11, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Броди вранці о 04 г 24 хв і прибуває на кінцеву станцію о 05 г 42 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Броди о 20 г 33 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Броди до пункту прибуття Львів становить 1 г 29 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 15 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 17 хв.
Деякі поїзди від станції Броди до станції Львів курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Броди - Львів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Красне.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Броди - Львів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Броди - Львів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Броди -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Броди — Львів

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Броди

За маршрутом Броди - Львів курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Броди - Львів Показати тільки електрички сполученням Броди - Львів