У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гречани
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гречани:

Актуальний розклад електричок по станції Гречани містить всього 20 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гречани з такими станціями і населеними пунктами як Жмеринка-Пас., Хмельницький, Підволочиськ, Ларга, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 53 хв до пункту призначення Підволочиськ. Найближчі станції та зупинні пункти Речовий ринок, Олешин, Грузівці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гречани відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гречани - Жмеринка-Пас., Шепетівка - Хмельницький, Жмеринка-Пас. - Гречани. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гречани відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Гречани - Київ від 120.40 грн. (356.5 км)

  • Гречани - Хмельницький від 15.00 грн. (6.9 км)

  • Гречани - Вінниця(всі вокзали) від 50.00 грн. (144.9 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гречани