У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коломия
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Коломия:

Розклад поїздів по станції Коломия включає в себе 21 поїздів за такими напрямками як Чернівці, Львів, Ворохта, Харків-Пас., Полтава-Південна, в сумі зі станції Коломия можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Чернівці - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 07 г 13 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 20 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 7 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Коломия.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Коломия, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
249О Київ Чернівці 06.55 18 хв  07.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Чернівці Львів 08.34 3 хв  08.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
57 Київ Ворохта 10.12 26 хв  10.38 Курсує щоденно - переглянути
149 Полтава Чернівці 10.52 2 хв  10.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
7 Київ Чернівці 11.09 3 хв  11.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
209О Харків Чернівці 11.13 2 хв  11.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
816 Львів Коломия 11.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
815 Львів Коломия 11.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
815 Львів Чернівці 11.52 15 хв  12.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
816 Львів Чернівці 11.58 10 хв  12.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Одеса Чернівці 12.46 3 хв  12.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
210Л Чернівці Харків 15.26 2 хв  15.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 15.30 2 хв  15.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
58 Ворохта Київ 14.55 1 г 35 хв  16.30 Курсує щоденно - переглянути
816 Чернівці Львів 16.50 10 хв  17.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
815 Коломия Львів 17.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
816 Коломия Львів 17.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Львів Чернівці 18.53 2 хв  18.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Чернівці Одеса 20.29 2 хв  20.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
8 Чернівці Київ 22.27 2 хв  22.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
250Л Чернівці Київ 23.06 2 хв  23.08 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Коломия