У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коломия
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Коломия:

Розклад поїздів по станції Коломия включає в себе 28 поїздів за такими напрямками як Рава Руська, Чернівці, Ужгород, Львів, Ворохта, в сумі зі станції Коломия можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Чернівці - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 51 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 05 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 14 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Коломия.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Коломия, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Коломия - Київ від 264.09 грн.

  • Коломия - Львів від 113.06 грн.

  • Коломия - Одеса від 229.85 грн.

  • Коломия - Івано-Франківськ від 100.31 грн. (53.1 км)

  • Коломия - Чернівці(всі вокзали) від 101.31 грн. (70.5 км)

  • Коломия - Тернопіль від 306.25 грн.

  • Коломия - Хмельницький від 188.91 грн.

  • Коломия - Вінниця(всі вокзали) від 247.31 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
867 Коломия Рава Руська 03.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
7 Київ Чернівці 06.49 2 хв  06.51 Курсує щоденно - переглянути
346 Чернівці Ужгород 06.46 10 хв  06.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Чернівці Львів 08.14 2 хв  08.16 Курсує щоденно - переглянути
215 Дніпро Чернівці 09.10 2 хв  09.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Чернівці 09.10 2 хв  09.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
216 Запоріжжя Чернівці 09.10 2 хв  09.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Одеса Чернівці 10.04 2 хв  10.06 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Чернівці 10.04 2 хв  10.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
357 Київ Ворохта 10.17 20 хв  10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
357 Київ Ясіня 10.17 20 хв  10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 11.19 2 хв  11.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Кременчук Чернівці 11.19 2 хв  11.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
867 Рава Руська Коломия 12.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
216 Чернівці Запоріжжя 13.57 2 хв  13.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
216 Чернівці Дніпро 13.57 2 хв  13.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Чернівці Запоріжжя 13.57 2 хв  13.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 15.46 4 хв  15.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Чернівці Кременчук 15.46 4 хв  15.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
865 Коломия Рава Руська 16.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Чернівці Одеса 16.19 3 хв  16.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Чернівці Одеса 16.19 3 хв  16.22 Курсує щоденно - переглянути
358 Ворохта Київ 16.53 26 хв  17.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
358 Ясіня Київ 16.53 26 хв  17.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
8 Чернівці Київ 20.20 2 хв  20.22 Курсує щоденно - переглянути
345 Ужгород Чернівці 20.17 8 хв  20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Львів Чернівці 20.42 2 хв  20.44 Курсує щоденно - переглянути
865 Рава Руська Коломия 22.54 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Коломия