У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лавочне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Лавочне:

Розклад поїздів по станції Лавочне включає в себе 14 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Луцьк, Ужгород, Львів, Харків-Пас., в сумі зі станції Лавочне можна виїхати за 6 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 20 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 43 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 23 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Лавочне.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Лавочне, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Лавочне - Львів від 107.85 грн. (162.7 км)

  • Лавочне - Ужгород(всі вокзали) від 133.67 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
239 Ужгород Київ 02.18 2 хв  02.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
367 Ужгород Київ 02.18 2 хв  02.20 Курсує щоденно - переглянути
367 Ужгород Луцьк 02.18 2 хв  02.20 Курсує щоденно - переглянути
368 Луцьк Ужгород 03.18 2 хв  03.20 Курсує щоденно - переглянути
745 Київ Ужгород 03.18 2 хв  03.20 Курсує щоденно - переглянути
81 Київ Ужгород 07.18 10 хв  07.28 Курсує щоденно - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Ужгород 07.18 10 хв  07.28 Курсує щоденно - переглянути
829 Ужгород Львів 09.02 1 хв  09.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 12.20 10 хв  12.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 14.06 17 хв  14.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Львів Ужгород 18.43 3 хв  18.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Кам'янець-Подільський 19.59 10 хв  20.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 19.59 10 хв  20.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 20.51 6 хв  20.57 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Лавочне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лавочне