У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Помічна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Помічна:

Актуальний розклад електричок по станції Помічна містить всього 20 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Помічна з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Подільськ-Жм., Вознесенськ, Знам'янка-Пас., Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 25 хв до пункту призначення Людмилівка. Найближчі станції та зупинні пункти Адабаш, 198 Км, Висоцьке. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Помічна відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Подільськ-Жм. - Помічна, Помічна - Знам'янка-Пас., Знам'янка-Пас. - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Помічна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Помічна