У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стрий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стрий:

Актуальний розклад електричок по станції Стрий містить всього 25 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Стрий з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Самбір, Львів, Мукачево, Чоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 15 хв до пункту призначення Трускавець. Найближчі станції та зупинні пункти Довге-Моршинське, Нежухів, Угерсько. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Стрий відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Мукачево, Івано-Франківськ - Стрий, Стрий - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стрий відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Стрий