У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стрий - Івано-Франківськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Стрий - Івано-Франківськ:

Поточний розклад електричок Стрий - Івано-Франківськ включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 02 хв зі станції Стрий і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 13 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6424 сполученням Стрий - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 3 г 34 хв. Між станціями Стрий і Івано-Франківськ цей електропоїзд проїжджає 21 зупинок. Серед них Миртюки(14.21), Болехів(14.56), Рахиня(15.34), Брошнів(16.08), Боднарів(16.52), Угринів(17.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Стрий - Івано-Франківськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Стрий Івано-Франківськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Стрий - Івано-Франківськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6426 Стрий Івано-Франківськ 03.26
Стрий
06.58
Івано-Франківськ
3 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути
808Л Львів Коломия 11.02
Стрий
13.07
Івано-Франківськ
2 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
807П Ківерці Коломия 11.02
Стрий
13.07
Івано-Франківськ
2 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6424 Стрий Івано-Франківськ 14.11
Стрий
17.45
Івано-Франківськ
3 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Стрий -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Стрий — Івано-Франківськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Івано-Франківськ — Стрий