У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стрий - Івано-Франківськ
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Стрий - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів і електричок Стрий - Івано-Франківськ на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Стрий вночі о 03 г 42 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 24 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Стрий о 19 г 20 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Стрий до пункту прибуття Івано-Франківськ становить 2 г 39 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 3 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 53 хв.
Деякі поїзди від станції Стрий до станції Івано-Франківськ курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Стрий - Івано-Франківськ проїжджають через такі станції і населені пункти як: Довге-Моршинське, Свіча, Надіїв, Голинь, Майдан.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Стрий - Івано-Франківськ, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Стрий - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Стрий -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Стрий — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Івано-Франківськ — Стрий

За маршрутом Стрий - Івано-Франківськ курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Стрий - Івано-Франківськ Показати тільки електрички сполученням Стрий - Івано-Франківськ