У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Цвіткове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Цвіткове:

Розклад поїздів по станції Цвіткове включає в себе 18 поїздів за такими напрямками як Львів, Ковель, Київ-Пас., Маріуполь, Авдіївка, в сумі зі станції Цвіткове можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 52 хв і прибуває в пункт призначення о 12 г 54 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 12 г 2 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Цвіткове.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Цвіткове, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
086П Новоолексіївка Львів 00.50 2 хв  00.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 01.10 2 хв  01.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 03.26 2 хв  03.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 03.54 2 хв  03.56 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 03.54 2 хв  03.56 Курсує щоденно - переглянути
070Д Маріуполь Львів 05.16 2 хв  05.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 05.16 2 хв  05.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
111Д Авдіївка Київ 08.30 2 хв  08.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Київ 08.30 2 хв  08.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
135Д Авдіївка Київ 08.30 2 хв  08.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 13.00 2 хв  13.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
136К Київ Авдіївка 22.20 2 хв  22.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
112К Київ Авдіївка 22.20 2 хв  22.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
116К Київ Бердянськ 22.20 2 хв  22.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 22.38 2 хв  22.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 22.42 2 хв  22.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 22.55 2 хв  22.57 Курсує щоденно - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 23.00 2 хв  23.02 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Цвіткове