У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Запоріжжя-1:

Розклад поїздів по станції Запоріжжя-1 включає в себе 57 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Мінськ-Пас., Харків-Пас., Маріуполь, Новоолексіївка, в сумі зі станції Запоріжжя-1 можна виїхати за 15 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 05 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 04 хв, час у дорозі при цьому становить 1 д 10 г 59 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Запоріжжя-1.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Запоріжжя-1, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
116П Бердянськ Київ 23.28 37 хв  00.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
084Д
Азов
Маріуполь Київ 00.18 5 хв  00.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 00.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Мінськ 23.10 2 г 7 хв  01.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 01.02 15 хв  01.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
082П
Харків
Новоолексіївка Харків 01.39 5 хв  01.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
084КО
Азов
Київ Маріуполь 02.15 4 хв  02.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
081О
Харків
Харків Новоолексіївка 02.29 5 хв  02.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Ш Одеса Маріуполь 02.47 7 хв  02.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
078Д Маріуполь Харків 03.48 5 хв  03.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
010К Київ Маріуполь 03.42 20 хв  04.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
012К
Славутич
Київ Новоолексіївка 05.09 8 хв  05.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 05.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 05.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 06.02 15 хв  06.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Київ Запоріжжя 06.36 Курсує щоденно - переглянути
116К Київ Бердянськ 06.09 34 хв  06.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Бердянськ 06.02 41 хв  06.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 07.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
072К
Запоріжжя
Київ Запоріжжя 07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 07.17 Курсує щоденно - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 07.54 5 хв  07.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 07.54 5 хв  07.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
738ДП Запоріжжя Київ 08.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
003Л Ужгород Запоріжжя 11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Львів Запоріжжя 11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Запоріжжя 11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
5 Івано-Франківськ Запоріжжя 11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Л Рахів Маріуполь 11.04 3 хв  11.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
174 Хмельницький Запоріжжя 11.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 12.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Львів Запоріжжя 14.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Кривий Ріг 13.44 30 хв  14.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Д Маріуполь Рахів 14.41 4 хв  14.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
004П Запоріжжя Ужгород 14.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Запоріжжя Львів 14.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Івано-Франківськ 14.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
732К Київ Запоріжжя 14.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
732П Запоріжжя Київ 15.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 16.00 5 хв  16.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 16.00 5 хв  16.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
096П Кривий Ріг Москва 15.44 30 хв  16.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
174 Запоріжжя Хмельницький 17.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Одеса 19.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 19.17 Курсує щоденно - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 19.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
072П
Запоріжжя
Запоріжжя Київ 19.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 20.17 20 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 20.17 20 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
077О Харків Маріуполь 21.02 5 хв  21.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Запоріжжя Київ 21.38 Курсує щоденно - переглянути
012П
Славутич
Новоолексіївка Київ 21.55 8 хв  22.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 22.11 15 хв  22.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 22.11 15 хв  22.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
010Д Маріуполь Київ 22.37 20 хв  22.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 23.21 8 хв  23.29 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Запоріжжя-1