У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернігів - Ніжин
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Чернігів - Ніжин:

Розклад поїздів і електричок Чернігів - Ніжин на даний момент включає поїздів далекого прямування - 3, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 7. Перший поїзд відправляється зі станції Чернігів вранці о 05 г 43 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 23 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Чернігів о 21 г 18 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Чернігів до пункту прибуття Ніжин становить 1 г 26 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 5 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 46 хв.
Деякі поїзди від станції Чернігів до станції Ніжин курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Чернігів - Ніжин проїжджають через такі станції і населені пункти як: Количівка, Муравійка, 144 Км, Вертіївка, Ніфар.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Чернігів - Ніжин, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Чернігів - Ніжин можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Чернігів до станції Ніжин можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Ціна квитка на поїзд Чернігів Ніжин починається від 88.89 гривень. Квиток на електричку коштує 30.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Чернігів -Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернігів — Ніжин

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Ніжин — Чернігів

За маршрутом Чернігів - Ніжин курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Чернігів - Ніжин Показати тільки електрички сполученням Чернігів - Ніжин