У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ніжин - Чернігів
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Ніжин - Чернігів:

Розклад поїздів і електричок Ніжин - Чернігів на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 7. Перший поїзд відправляється зі станції Ніжин вранці о 05 г 48 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 26 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Ніжин о 20 г 33 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Ніжин до пункту прибуття Чернігів становить 1 г 28 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 1 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 51 хв.
Деякі поїзди від станції Ніжин до станції Чернігів курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Ніжин - Чернігів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Мигалівка, Заячі Сосни, Вересоч, Хуторянка, Анисів.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Ніжин - Чернігів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Ніжин - Чернігів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Ніжин до станції Чернігів можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Ціна квитка на поїзд Ніжин Чернігів починається від 93.26 гривень. Квиток на електричку коштує 32.99 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Ніжин -Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ніжин — Чернігів

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Чернігів — Ніжин

За маршрутом Ніжин - Чернігів курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Ніжин - Чернігів Показати тільки електрички сполученням Ніжин - Чернігів