У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Підзамче
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро-Головний - Підзамче:

Розклад поїздів Дніпро-Головний Підзамче на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро-Головний Підзамче найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.26, 22.51 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Підзамче прибувають вони відповідно о 08.16, 17.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро-Головний Підзамче є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро-Головний - Підзамче складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро-Головний - Підзамче можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
041П Дніпро Трускавець 14.26
Дніпро-Головний
08.16
Підзамче
17 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
070Д Маріуполь Львів 22.51
Дніпро-Головний
17.26
Підзамче
18 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро-Головний -Підзамче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Головний — Підзамче

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Підзамче — Дніпро-Головний