У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Вільногірськ
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Дніпро-Головний - Вільногірськ:

Розклад поїздів і електричок Дніпро-Головний - Вільногірськ на даний момент включає поїздів далекого прямування - 3, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 6. Перший поїзд відправляється зі станції Дніпро-Головний вранці о 04 г 26 хв і прибуває на кінцеву станцію о 05 г 43 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Дніпро-Головний о 22 г 05 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Дніпро-Головний до пункту прибуття Вільногірськ становить 1 г 48 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 17 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 44 хв.
Деякі поїзди від станції Дніпро-Головний до станції Вільногірськ курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Дніпро-Головний - Вільногірськ проїжджають через такі станції і населені пункти як: Кам'янське-Пасажирське.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Дніпро-Головний - Вільногірськ, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Дніпро-Головний - Вільногірськ можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Дніпро-Головний -Вільногірськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Головний — Вільногірськ

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Вільногірськ — Дніпро-Головний

За маршрутом Дніпро-Головний - Вільногірськ курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Дніпро-Головний - Вільногірськ Показати тільки електрички сполученням Дніпро-Головний - Вільногірськ