З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрогобич - Львів
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Дрогобич - Львів:

Розклад поїздів і електричок Дрогобич - Львів на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Дрогобич днем о 13 г 48 хв і прибуває на кінцеву станцію о 15 г 19 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Дрогобич о 20 г 11 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Дрогобич до пункту прибуття Львів становить 2 г 10 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 31 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 35 хв.
Всі поїзди від станції Дрогобич до станції Львів курсують щоденно.
Поїзди, що прямують за маршрутом Дрогобич - Львів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Верхні Гаї, Більче, Черкаси Львівські, Семенівка, Скнилів.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Дрогобич - Львів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Дрогобич - Львів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
042Л Трускавець Дніпро 13.48
Дрогобич
15.19
Львів
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 16.58
Дрогобич
19.22
Львів
2 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути
050Л Трускавець Київ 20.11
Дрогобич
22.46
Львів
2 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Дрогобич -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрогобич — Львів

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Дрогобич

За маршрутом Дрогобич - Львів курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Дрогобич - Львів Показати тільки електрички сполученням Дрогобич - Львів