У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрогобич - Львів
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Дрогобич - Львів:

Розклад поїздів і електричок Дрогобич - Львів на даний момент включає поїздів далекого прямування - 4, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 3. Перший поїзд відправляється зі станції Дрогобич вночі о 03 г 17 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 27 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Дрогобич о 21 г 09 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Дрогобич до пункту прибуття Львів становить 2 г 1 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 29 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 10 хв.
Деякі поїзди від станції Дрогобич до станції Львів курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Дрогобич - Львів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Самбір.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Дрогобич - Львів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Дрогобич - Львів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Дрогобич -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрогобич — Львів

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Дрогобич

За маршрутом Дрогобич - Львів курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Дрогобич - Львів Показати тільки електрички сполученням Дрогобич - Львів