У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Караваєві Дачі - Заворичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Караваєві Дачі - Заворичі:

Поточний розклад електричок Караваєві Дачі - Заворичі включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 20 хв зі станції Караваєві Дачі і прибуває на станцію Заворичі о 12 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6918 сполученням Київ-Волинський - Ніжин, в цьому випадку поїздка займе 1 г 40 хв. Між станціями Караваєві Дачі і Заворичі цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Київ-Пас.(17.14), Дарниця(17.45), Бровари(18.13), Бобрик(18.37), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Караваєві Дачі - Заворичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Караваєві Дачі Заворичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Караваєві Дачі - Заворичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Караваєві Дачі та Заворичі – 65.1 км. Ціна квитка на електричку Караваєві Дачі Заворичі складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6902 Київ Ніжин 05.08
Караваєві Дачі
06.44
Заворичі
1 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути
6912 Київ Ніжин 11.20
Караваєві Дачі
12.54
Заворичі
1 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути
6918 Київ Ніжин 17.08
Караваєві Дачі
18.48
Заворичі
1 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Караваєві Дачі -Заворичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Караваєві Дачі — Заворичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заворичі — Караваєві Дачі