У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Карпати - Рожище
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Карпати - Рожище:

Розклад поїздів Карпати Рожище на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Карпати Рожище найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Свалява, Броди, Клевань, Рівне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.49 зі станції Карпати, в кінцевий же пункт Рожище прибувають вони відповідно о 12.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Карпати Рожище є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Карпати - Рожище складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Карпати - Рожище можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Карпати – Рожище залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
367 Ужгород Ковель 00.49
Карпати
12.56
Рожище
12 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Карпати -Рожище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Карпати — Рожище

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рожище — Карпати