У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище - Карпати
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожище - Карпати:

Розклад поїздів Рожище Карпати на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Рожище Карпати найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Підзамче, Воловець, Лавочне, Славське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.10 зі станції Рожище, в кінцевий же пункт Карпати прибувають вони відповідно о 04.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожище Карпати є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожище - Карпати складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рожище - Карпати можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рожище – Карпати залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
368 Ковель Ужгород 17.10
Рожище
04.36
Карпати
11 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожище -Карпати можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожище — Карпати

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Карпати — Рожище