У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Дубно
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Львів - Дубно:

Розклад поїздів і електричок Львів - Дубно на даний момент включає поїздів далекого прямування - 9, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Львів вночі о 02 г 42 хв і прибуває на кінцеву станцію о 04 г 48 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Львів о 18 г 28 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Львів до пункту прибуття Дубно становить 2 г 21 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 23 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 35 хв.
Деякі поїзди від станції Львів до станції Дубно курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Львів - Дубно проїжджають через такі станції і населені пункти як: Броди.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Львів - Дубно, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Львів - Дубно можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Львів -Дубно можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Дубно

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Дубно — Львів

За маршрутом Львів - Дубно курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Львів - Дубно Показати тільки електрички сполученням Львів - Дубно