У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дубно - Львів
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Дубно - Львів:

Розклад поїздів і електричок Дубно - Львів на даний момент включає поїздів далекого прямування - 9, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Дубно вранці о 04 г 03 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 38 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Дубно о 23 г 50 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Дубно до пункту прибуття Львів становить 2 г 23 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 26 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 35 хв.
Деякі поїзди від станції Дубно до станції Львів курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Дубно - Львів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Кам'яниця-Волинська, Гаї Ситенські, Заболотці, Красне, Борщовичи.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Дубно - Львів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Дубно - Львів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Дубно -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дубно — Львів

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Дубно

За маршрутом Дубно - Львів курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Дубно - Львів Показати тільки електрички сполученням Дубно - Львів