У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Вінниця(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Вінниця(всі вокзали):

Розклад поїздів Мукачево Вінниця(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Вінниця(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Карпати, Свалява, Воловець, Славське, Сколе, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.05, 19.26 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 04.19, 06.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мукачево Вінниця(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Вінниця(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Вінниця(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
081Л Ужгород Київ 18.05
Мукачево
04.19
Вінниця
10 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
207Л Ужгород Київ 19.26
Мукачево
06.23
Вінниця
10 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Вінниця(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця(всі вокзали) — Мукачево