У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Раухівка - Веселинове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Раухівка - Веселинове:

Поточний розклад електричок Раухівка - Веселинове включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 37 хв зі станції Раухівка і прибуває на станцію Веселинове о 18 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6404 сполученням Одеса-Головна - Мартинівська, в цьому випадку поїздка займе 1 г 20 хв. Між станціями Раухівка і Веселинове цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Вікторівка(11.07), Миколаєве(11.49), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Раухівка - Веселинове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Раухівка Веселинове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Раухівка - Веселинове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Раухівка та Веселинове – 53.0 км. Ціна квитка на електричку Раухівка Веселинове складає 28.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404 Одеса Мартинівська 11.00
Раухівка-1
12.20
Веселинове
1 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути
6414 Одеса Мартинівська 17.37
Раухівка-1
18.55
Веселинове
1 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Раухівка -Веселинове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Раухівка — Веселинове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Веселинове — Раухівка