У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Первомайськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Первомайськ:

Розклад поїздів Роздільна Первомайськ на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Первомайськ найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Балта, Любашівка, Врадіївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.29, 22.04 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Первомайськ-на-Бузі прибувають вони відповідно о 22.17, 01.58 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Роздільна Первомайськ говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Роздільна - Первомайськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Первомайськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Первомайськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Роздільна - Первомайськ можна від 295.96 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Первомайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Первомайськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Первомайськ — Роздільна