У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Олександрія
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна-1 - Олександрія:

Розклад поїздів Роздільна-1 Олександрія на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна-1 Олександрія найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Балта, Любашівка, Первомайськ-на-Бузі, Врадіївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.04, 22.16 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Олександрія прибувають вони відповідно о 06.28, 06.41 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна-1 Олександрія є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна-1 - Олександрія складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна-1 - Олександрія можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна-1 – Олександрія залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна-1 -Олександрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Олександрія

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Олександрія — Роздільна-1