У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сахновщина - Красноград
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Сахновщина - Красноград:

Розклад поїздів і електричок Сахновщина - Красноград на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 5. Перший поїзд відправляється зі станції Сахновщина вранці о 05 г 53 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 02 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Сахновщина о 22 г 34 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Сахновщина до пункту прибуття Красноград становить 1 г 4 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 36 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 18 хв.
Всі поїзди від станції Сахновщина до станції Красноград курсують щоденно.
Поїзди, що прямують за маршрутом Сахновщина - Красноград проїжджають через такі станції і населені пункти як: 122 Км, Поштова.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Сахновщина - Красноград, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Сахновщина - Красноград можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Сахновщина до станції Красноград можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 21.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Сахновщина -Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сахновщина — Красноград

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Красноград — Сахновщина

За маршрутом Сахновщина - Красноград курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Сахновщина - Красноград Показати тільки електрички сполученням Сахновщина - Красноград