У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сколе - Львів
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Сколе - Львів:

Розклад поїздів і електричок Сколе - Львів на даний момент включає поїздів далекого прямування - 12, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Сколе вночі о 03 г 15 хв і прибуває на кінцеву станцію о 05 г 18 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Сколе о 23 г 18 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Сколе до пункту прибуття Львів становить 1 г 51 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 26 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 51 хв.
Деякі поїзди від станції Сколе до станції Львів курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Сколе - Львів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Стрий.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Сколе - Львів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Сколе - Львів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Сколе до станції Львів можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Ціна квитка на поїзд Сколе Львів починається від 95.52 гривень. Квиток на електричку коштує 71.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Сколе -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сколе — Львів

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Сколе

За маршрутом Сколе - Львів курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Сколе - Львів Показати тільки електрички сполученням Сколе - Львів