У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Берегове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Берегове:

Розклад поїздів Свалява Берегове на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Берегове найчастіше зупиняються на станціях Карпати, Мукачево, Батьово, Косини, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.38, 06.07 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Берегове прибувають вони відповідно о 05.36, 08.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Берегове є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Берегове складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Свалява - Берегове можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Берегове залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
40 Запоріжжя Солотвино 03.38
Свалява
05.36
Берегове
1 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
13 Київ Солотвино 06.07
Свалява
08.10
Берегове
2 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Берегове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Берегове

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Берегове — Свалява