У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Вінниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Вінниця:

Розклад поїздів Свалява Вінниця на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Вінниця найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Лавочне, Славське, Сколе, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.44, 19.33 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 05.09, 06.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Вінниця є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Вінниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Свалява - Вінниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Вінниця залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Свалява - Вінниця можна від 215.53 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
81 Ужгород Київ 18.44
Свалява
05.09
Вінниця
10 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
13 Солотвино Київ 19.33
Свалява
06.19
Вінниця
10 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Вінниця

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця — Свалява