У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Злочів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Злочів:

Розклад поїздів Свалява Злочів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Злочів найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Славське, Сколе, Стрий, Лавочне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.33, 21.25 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Злочів прибувають вони відповідно о 01.17, 02.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Злочів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Злочів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Свалява - Злочів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Злочів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
13 Солотвино Київ 19.33
Свалява
01.17
Злочів
5 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 21.25
Свалява
02.27
Злочів
5 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Злочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Злочів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Злочів — Свалява