У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свидовець - Татарів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свидовець - Татарів:

Поточний розклад електричок Свидовець - Татарів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 53 хв зі станції Свидовець і прибуває на станцію Татарів о 17 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6442 сполученням Ділове - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 1 г 17 хв. Між станціями Свидовець і Татарів цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свидовець - Татарів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свидовець Татарів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свидовець - Татарів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свидовець та Татарів – 25.5 км. Ціна квитка на електричку Свидовець Татарів складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6442 Ділове Коломия 15.53
Свидовець
17.10
Татарів
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свидовець -Татарів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свидовець — Татарів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Татарів — Свидовець