У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород(всі вокзали) - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) - Хмельницький:

Розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) Хмельницький на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород(всі вокзали) Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Перечин, Лавочне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.09, 16.12, 19.27 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 02.16, 03.04, 05.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород(всі вокзали) Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ужгород(всі вокзали) - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ужгород(всі вокзали) – Хмельницький залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Ужгород(всі вокзали) - Хмельницький можна від 257.75 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
60 Чоп Київ 15.09
Ужгород
02.16
Хмельницький
11 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
81 Ужгород Київ 16.12
Ужгород
03.04
Хмельницький
10 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 19.27
Ужгород
05.28
Хмельницький
10 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород(всі вокзали) — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Ужгород(всі вокзали)