У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород(всі вокзали) - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) - Тернопіль:

Розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) Тернопіль на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород(всі вокзали) Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Перечин, Великий Березний, Кострино, Сянки, Турка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.09, 16.12 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 23.51, 00.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород(всі вокзали) Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ужгород(всі вокзали) - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ужгород(всі вокзали) – Тернопіль залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Ужгород(всі вокзали) - Тернопіль можна від 245.00 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
60 Чоп Київ 15.09
Ужгород
23.51
Тернопіль-Пас.
8 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
81 Ужгород Київ 16.12
Ужгород
00.42
Тернопіль-Пас.
8 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
81 Ужгород Кам'янець-Подільський 16.12
Ужгород
00.42
Тернопіль-Пас.
8 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 19.27
Ужгород
03.21
Тернопіль-Пас.
7 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород(всі вокзали) — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Ужгород(всі вокзали)