У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород - Хмельницький:

Розклад поїздів Ужгород Хмельницький на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Перечин, Лавочне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.29, 16.00, 20.07 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 01.59, 03.05, 06.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
60 Чоп Київ 14.29
Ужгород
01.59
Хмельницький
11 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
81 Ужгород Київ 16.00
Ужгород
03.05
Хмельницький
11 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
37 Ужгород Одеса 20.07
Ужгород
06.37
Хмельницький
10 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Ужгород