У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород - Хмельницький:

Розклад поїздів Ужгород Хмельницький на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Перечин, Лавочне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.09, 16.17, 19.27 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 02.16, 03.04, 05.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ужгород – Хмельницький залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Ужгород - Хмельницький можна від 257.75 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
60 Чоп Київ 15.09
Ужгород
02.16
Хмельницький
11 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
81 Ужгород Київ 16.17
Ужгород
03.04
Хмельницький
10 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 19.27
Ужгород
05.28
Хмельницький
10 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Ужгород