З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород - Тернопіль:

Розклад поїздів Ужгород Тернопіль на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Чоп, Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.52, 20.02 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 00.38, 04.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
081Л Ужгород Київ 15.52
Ужгород
00.38
Тернопіль-Пас.
8 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути
107Л Ужгород Одеса 20.02
Ужгород
04.54
Тернопіль-Пас.
8 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Ужгород