У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород - Тернопіль:

Розклад поїздів Ужгород Тернопіль на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Перечин, Великий Березний, Кострино, Сянки, Турка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.35, 16.32, 17.30 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 23.24, 00.44, 01.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Ужгород