У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Київ:

Розклад поїздів Здолбунів Київ на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Київ найчастіше зупиняються на станціях Кривин, Славута-1, Шепетівка, Полонне, Бердичів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.50, 20.48, 23.30 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 22.18, 02.47, 05.17 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів – Київ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Здолбунів - Київ можна від 163.69 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
756 Луцьк Київ 17.50
Здолбунів-Пас.
22.18
Київ-Пас.
4 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
45 Ужгород Харків 20.48
Здолбунів-Пас.
02.47
Київ-Пас.
5 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
98 Ковель Київ 23.30
Здолбунів-Пас.
05.17
Київ-Пас.
5 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Здолбунів