У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Київ:

Розклад поїздів Здолбунів Київ на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Київ найчастіше зупиняються на станціях Острог, Славута-1, Шепетівка, Радулино, Ківерці, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.51, 13.45 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 11.46, 05.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Здолбунів