У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Підзамче
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Здолбунів - Підзамче:

Розклад поїздів і електричок Здолбунів - Підзамче на даний момент включає поїздів далекого прямування - 5, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Здолбунів вночі о 03 г 20 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 37 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Здолбунів о 19 г 00 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Здолбунів до пункту прибуття Підзамче становить 3 г 4 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 23 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 4 г 32 хв.
Деякі поїзди від станції Здолбунів до станції Підзамче курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Здолбунів - Підзамче проїжджають через такі станції і населені пункти як: Миколи Приходька, Мокрів, Верба, Радивилів, Закомар'я, Задвір'я.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Здолбунів - Підзамче, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Підзамче можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Здолбунів до станції Підзамче можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Ціна квитка на поїзд Здолбунів Підзамче починається від 153.64 гривень. Квиток на електричку коштує 100.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Здолбунів -Підзамче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Підзамче

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Підзамче — Здолбунів

За маршрутом Здолбунів - Підзамче курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Здолбунів - Підзамче Показати тільки електрички сполученням Здолбунів - Підзамче