У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Фундукліївка
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Знам'янка-Пас. - Фундукліївка:

Розклад поїздів і електричок Знам'янка-Пас. - Фундукліївка на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 5. Перший поїзд відправляється зі станції Знам'янка-Пас. вночі о 02 г 53 хв і прибуває на кінцеву станцію о 03 г 40 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 20 г 40 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Знам'янка-Пас. до пункту прибуття Фундукліївка становить 1 г 10 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 43 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 32 хв.
Деякі поїзди від станції Знам'янка-Пас. до станції Фундукліївка курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Знам'янка-Пас. - Фундукліївка проїжджають через такі станції і населені пункти як: Знам'янка-Сортувальна, Богданівка, 264 Км.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Знам'янка-Пас. - Фундукліївка, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Знам'янка-Пас. - Фундукліївка можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Знам'янка-Пас. -Фундукліївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Фундукліївка

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Фундукліївка — Знам'янка-Пас.

За маршрутом Знам'янка-Пас. - Фундукліївка курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Знам'янка-Пас. - Фундукліївка Показати тільки електрички сполученням Знам'янка-Пас. - Фундукліївка