У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6332 Помічна — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Помічна - Знам'янка номер 6332 відправляється зі станції Помічна о 08.20 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 11.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6332 Помічна - Знам'янка пролягає по таким станціям як Звірове, Новаківка, 248 Км, Шостаківка, Кропивницький, Канатове, 317 Км, Чорноліська, Знам'янка-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

У зв’язку з відсутністю пасажирів для зменшення експлуатаційних витрат з 12.07.2022 зупинка 218 км приміського поїзду №6332 сполученням Помічна - Знам’янка переводиться у розряд «за вимогою».

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 08.20
Локомотивне Депо 08.23 1 хв  08.24 3 хв 
Якимівка 08.28 1 хв  08.29 8 хв 
Звірове 08.35 1 хв  08.36 15 хв 
Новоукраїнка 08.50 2 хв  08.52 30 хв 
230 Км 08.59 1 хв  09.00 39 хв 
Новаківка 09.05 1 хв  09.06 45 хв 
Плетений Ташлик 09.17 1 хв  09.18 57 хв 
246 Км 09.22 1 хв  09.23 1 г  2 хв 
248 Км 09.25 1 хв  09.26 1 г  5 хв 
Мар'янівка 09.30 1 хв  09.31 1 г  10 хв 
261 Км 09.36 1 хв  09.37 1 г  16 хв 
Шостаківка 09.46 1 хв  09.47 1 г  26 хв 
Лелеківка 10.01 1 хв  10.02 1 г  41 хв 
286 Км 10.11 2 хв  10.13 1 г  51 хв 
Кропивницький 10.17 3 хв  10.20 1 г  57 хв 
290 Км 10.24 2 хв  10.26 2 г  4 хв 
Можарове 10.29 1 хв  10.30 2 г  9 хв 
Канатове 10.38 1 хв  10.38 2 г  18 хв 
Барвінкове 10.45 1 хв  10.46 2 г  25 хв 
Трепівка 10.55 1 хв  10.56 2 г  35 хв 
317 Км 11.00 1 хв  11.01 2 г  40 хв 
Кучерівка 11.03 1 хв  11.04 2 г  43 хв 
325 Км 11.08 1 хв  11.09 2 г  48 хв 
Чорноліська 11.17 1 хв  11.18 2 г  57 хв 
Водяна 11.23 1 хв  11.24 3 г  3 хв 
Колгоспна 11.26 1 хв  11.27 3 г  6 хв 
Знам'янка-2 11.28 1 хв  11.29 3 г  8 хв 
Вагонне депо 11.34 1 хв  11.35 3 г  14 хв 
Знам'янка-Сортувальна 11.39 1 хв  11.40 3 г  19 хв 
Знам'янка-Пас. 11.45 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6332 Помічна — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31