У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6332 Помічна — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Помічна - Знам'янка номер 6332 відправляється зі станції Помічна о 09.45 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 13.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6332 Помічна - Знам'янка пролягає по таким станціям як Звірове, Новаківка, 248 Км, Шостаківка, Кропивницький, Канатове, 317 Км, Чорноліська, Знам'янка-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 09.45
Локомотивне Депо 09.48 1 хв  09.49 3 хв 
Якимівка 09.53 1 хв  09.54 8 хв 
Звірове 10.00 1 хв  10.01 15 хв 
Новоукраїнка 10.15 2 хв  10.17 30 хв 
230 Км 10.24 1 хв  10.25 39 хв 
Новаківка 10.30 1 хв  10.31 45 хв 
Плетений Ташлик 10.42 1 хв  10.43 57 хв 
246 Км 10.47 1 хв  10.48 1 г  2 хв 
248 Км 10.50 1 хв  10.51 1 г  5 хв 
Мар'янівка 10.55 1 хв  10.56 1 г  10 хв 
261 Км 11.01 1 хв  11.02 1 г  16 хв 
Шостаківка 11.11 1 хв  11.12 1 г  26 хв 
Лелеківка 11.26 1 хв  11.27 1 г  41 хв 
286 Км 11.36 2 хв  11.38 1 г  51 хв 
Кропивницький 11.42 3 хв  11.45 1 г  57 хв 
290 Км 11.49 2 хв  11.51 2 г  4 хв 
Можарове 11.54 1 хв  11.55 2 г  9 хв 
Канатове 12.03 1 хв  12.04 2 г  18 хв 
Барвінкове 12.10 1 хв  12.11 2 г  25 хв 
Трепівка 12.19 1 хв  12.20 2 г  34 хв 
317 Км 12.24 1 хв  12.25 2 г  39 хв 
Кучерівка 12.27 1 хв  12.28 2 г  42 хв 
325 Км 12.32 1 хв  12.33 2 г  47 хв 
Чорноліська 12.42 1 хв  12.43 2 г  57 хв 
Водяна 12.48 1 хв  12.49 3 г  3 хв 
Колгоспна 12.51 1 хв  12.52 3 г  6 хв 
Знам'янка-2 12.53 1 хв  12.54 3 г  8 хв 
Вагонне депо 12.59 1 хв  13.00 3 г  14 хв 
Знам'янка-Сортувальна 13.04 1 хв  13.05 3 г  19 хв 
Знам'янка-Пас. 13.10 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6332 Помічна — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930