У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6332 Помічна — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Помічна - Знам'янка номер 6332 відправляється зі станції Помічна о 08.20 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 11.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6332 Помічна - Знам'янка пролягає по таким станціям як Звірове, Новаківка, 248 Км, Шостаківка, Кропивницький, Канатове, 317 Км, Чорноліська, Знам'янка-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 08.20
Локомотивне Депо 08.23 1 хв  08.24 3 хв 
Якимівка 08.28 1 хв  08.29 8 хв 
Звірове 08.35 1 хв  08.36 15 хв 
Новоукраїнка 08.50 2 хв  08.52 30 хв 
230 Км 08.59 1 хв  09.00 39 хв 
Новаківка 09.05 1 хв  09.06 45 хв 
Плетений Ташлик 09.17 1 хв  09.18 57 хв 
246 Км 09.22 1 хв  09.23 1 г  2 хв 
248 Км 09.25 1 хв  09.26 1 г  5 хв 
Мар'янівка 09.30 1 хв  09.31 1 г  10 хв 
261 Км 09.36 1 хв  09.37 1 г  16 хв 
Шостаківка 09.46 1 хв  09.47 1 г  26 хв 
Лелеківка 10.01 1 хв  10.02 1 г  41 хв 
286 Км 10.11 2 хв  10.13 1 г  51 хв 
Кропивницький 10.17 3 хв  10.20 1 г  57 хв 
290 Км 10.24 2 хв  10.26 2 г  4 хв 
Можарове 10.29 1 хв  10.30 2 г  9 хв 
Канатове 10.38 1 хв  10.39 2 г  18 хв 
Барвінкове 10.45 1 хв  10.46 2 г  25 хв 
Трепівка 10.55 1 хв  10.56 2 г  35 хв 
317 Км 11.00 1 хв  11.01 2 г  40 хв 
Кучерівка 11.03 1 хв  11.04 2 г  43 хв 
325 Км 11.08 1 хв  11.09 2 г  48 хв 
Чорноліська 11.17 1 хв  11.18 2 г  57 хв 
Водяна 11.23 1 хв  11.24 3 г  3 хв 
Колгоспна 11.26 1 хв  11.27 3 г  6 хв 
Знам'янка-2 11.28 1 хв  11.29 3 г  8 хв 
Вагонне депо 11.34 1 хв  11.35 3 г  14 хв 
Знам'янка-Сортувальна 11.39 1 хв  11.40 3 г  19 хв 
Знам'янка-Пас. 11.45 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6332 Помічна — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728