У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333 Знам'янка — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Знам'янка - Помічна номер 6333 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 15.35 і прибуває на станцію Помічна о 18.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6333 Знам'янка - Помічна пролягає по таким станціям як Знам'янка-2, Чорноліська, 317 Км, Канатове, Кропивницький, Шостаківка, 248 Км, Новаківка, Звірове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Знам'янка-Пас. – Помічна складає 46.00 гривень. Відстань між станціями – 169.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 15.35
Знам'янка-Сортувальна 15.41 1 хв  15.42 6 хв 
Вагонне депо 15.46 1 хв  15.47 11 хв 
Знам'янка-2 15.50 1 хв  15.51 15 хв 
Колгоспна 15.52 1 хв  15.53 17 хв 
Водяна 15.56 1 хв  15.57 21 хв 
Чорноліська 16.02 1 хв  16.03 27 хв 
325 Км 16.05 1 хв  16.06 30 хв 
Кучерівка 16.10 1 хв  16.11 35 хв 
317 Км 16.13 1 хв  16.14 38 хв 
Трепівка 16.20 1 хв  16.21 45 хв 
Барвінкове 16.26 1 хв  16.27 51 хв 
Канатове 16.34 1 хв  16.35 59 хв 
Можарове 16.41 2 хв  16.43 1 г  6 хв 
290 Км 16.46 2 хв  16.48 1 г  11 хв 
Кропивницький 16.54 4 хв  16.58 1 г  19 хв 
286 Км 17.01 2 хв  17.03 1 г  26 хв 
Лелеківка 17.13 1 хв  17.14 1 г  38 хв 
Шостаківка 17.29 1 хв  17.30 1 г  54 хв 
261 Км 17.36 1 хв  17.37 2 г  1 хв 
Мар'янівка 17.42 1 хв  17.43 2 г  7 хв 
248 Км 17.47 1 хв  17.48 2 г  12 хв 
246 Км 17.50 1 хв  17.51 2 г  15 хв 
Плетений Ташлик 17.55 1 хв  17.56 2 г  20 хв 
Новаківка 18.05 1 хв  18.06 2 г  30 хв 
230 Км 18.10 1 хв  18.11 2 г  35 хв 
Новоукраїнка 18.25 2 хв  18.27 2 г  50 хв 
Звірове 18.37 1 хв  18.38 3 г  2 хв 
Якимівка 18.44 1 хв  18.45 3 г  9 хв 
Локомотивне Депо 18.49 1 хв  18.50 3 г  14 хв 
Помічна 18.55 3 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6333 Знам'янка-Пас. — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930