У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333 Знам'янка — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Знам'янка - Помічна номер 6333 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 14.00 і прибуває на станцію Помічна о 17.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6333 Знам'янка - Помічна пролягає по таким станціям як Знам'янка-2, Чорноліська, 317 Км, Канатове, Кропивницький, Шостаківка, 248 Км, Новаківка, Звірове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 14.00
Знам'янка-Сортувальна 14.06 1 хв  14.07 6 хв 
Вагонне депо 14.11 1 хв  14.12 11 хв 
Знам'янка-2 14.15 1 хв  14.16 15 хв 
Колгоспна 14.17 1 хв  14.18 17 хв 
Водяна 14.21 1 хв  14.22 21 хв 
Чорноліська 14.28 1 хв  14.29 28 хв 
325 Км 14.31 1 хв  14.32 31 хв 
Кучерівка 14.36 1 хв  14.37 36 хв 
317 Км 14.39 1 хв  14.40 39 хв 
Трепівка 14.47 1 хв  14.48 47 хв 
Барвінкове 14.53 1 хв  14.54 53 хв 
Канатове 15.01 1 хв  15.02 1 г  1 хв 
Можарове 15.08 2 хв  15.10 1 г  8 хв 
290 Км 15.13 2 хв  15.15 1 г  13 хв 
Кропивницький 15.19 4 хв  15.23 1 г  19 хв 
286 Км 15.27 2 хв  15.29 1 г  27 хв 
Лелеківка 15.40 1 хв  15.41 1 г  40 хв 
Шостаківка 15.56 1 хв  15.57 1 г  56 хв 
261 Км 16.03 1 хв  16.04 2 г  3 хв 
Мар'янівка 16.09 1 хв  16.10 2 г  9 хв 
248 Км 16.14 1 хв  16.15 2 г  14 хв 
246 Км 16.17 1 хв  16.18 2 г  17 хв 
Плетений Ташлик 16.22 1 хв  16.23 2 г  22 хв 
Новаківка 16.31 1 хв  16.32 2 г  31 хв 
230 Км 16.35 1 хв  16.36 2 г  35 хв 
Новоукраїнка 16.47 2 хв  16.49 2 г  47 хв 
Звірове 16.59 1 хв  17.00 2 г  59 хв 
Якимівка 17.06 1 хв  17.07 3 г  6 хв 
Локомотивне Депо 17.12 1 хв  17.13 3 г  12 хв 
Помічна 17.18 3 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6333 Знам'янка-Пас. — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930