У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333 Знам'янка — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Знам'янка - Помічна номер 6333 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 14.00 і прибуває на станцію Помічна о 17.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6333 Знам'янка - Помічна пролягає по таким станціям як Знам'янка-2, Чорноліська, 317 Км, Канатове, Кропивницький, Шостаківка, 248 Км, Новаківка, Звірове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 14.00
Знам'янка-Сортувальна 14.06 1 хв  14.07 6 хв 
Вагонне депо 14.11 1 хв  14.12 11 хв 
Знам'янка-2 14.15 1 хв  14.16 15 хв 
Колгоспна 14.17 1 хв  14.18 17 хв 
Водяна 14.21 1 хв  14.22 21 хв 
Чорноліська 14.28 1 хв  14.29 28 хв 
325 Км 14.31 1 хв  14.32 31 хв 
Кучерівка 14.36 1 хв  14.37 36 хв 
317 Км 14.39 1 хв  14.40 39 хв 
Трепівка 14.47 1 хв  14.48 47 хв 
Барвінкове 14.53 1 хв  14.54 53 хв 
Канатове 15.01 1 хв  15.02 1 г  1 хв 
Можарове 15.08 2 хв  15.10 1 г  8 хв 
290 Км 15.13 2 хв  15.15 1 г  13 хв 
Кропивницький 15.19 4 хв  15.23 1 г  19 хв 
286 Км 15.27 2 хв  15.29 1 г  27 хв 
Лелеківка 15.40 1 хв  15.41 1 г  40 хв 
Шостаківка 15.56 1 хв  15.57 1 г  56 хв 
261 Км 16.03 1 хв  16.04 2 г  3 хв 
Мар'янівка 16.09 1 хв  16.10 2 г  9 хв 
248 Км 16.14 1 хв  16.15 2 г  14 хв 
246 Км 16.17 1 хв  16.18 2 г  17 хв 
Плетений Ташлик 16.22 1 хв  16.23 2 г  22 хв 
Новаківка 16.31 1 хв  16.32 2 г  31 хв 
230 Км 16.35 1 хв  16.36 2 г  35 хв 
Новоукраїнка 16.47 2 хв  16.49 2 г  47 хв 
Звірове 16.59 1 хв  17.00 2 г  59 хв 
Якимівка 17.06 1 хв  17.07 3 г  6 хв 
Локомотивне Депо 17.12 1 хв  17.13 3 г  12 хв 
Помічна 17.18 3 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6333 Знам'янка-Пас. — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930