У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернігів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чернігів:

Актуальний розклад електричок по станції Чернігів містить всього 22 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чернігів з такими станціями і населеними пунктами як Ніжин, Славутич, Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 40 хв до пункту призначення Славутич. Найближчі станції та зупинні пункти Количівка, Подусівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чернігів відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чернігів - Славутич, Чернігів - Фастів-1, Ніжин - Чернігів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чернігів відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Чернігів - Київ від 101.83 грн. (197.2 км)

  • Чернігів - Львів від 229.08 грн.

  • Чернігів - Івано-Франківськ від 248.71 грн.

  • Чернігів - Тернопіль від 214.51 грн.

  • Чернігів - Хмельницький від 178.79 грн.

  • Чернігів - Вінниця(всі вокзали) від 171.66 грн.

  • Чернігів - Ніжин від 88.89 грн. (74.3 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чернігів