У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернігів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чернігів:

Актуальний розклад електричок по станції Чернігів містить всього 26 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чернігів з такими станціями і населеними пунктами як Ніжин, Ім. Бориса Олійника, Славутич. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 46 хв до пункту призначення Ніжин. Найближчі станції та зупинні пункти Количівка, Подусівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чернігів відправляються або прибувають днем - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чернігів - Славутич, Чернігів - Ніжин, Чернігів - Ім. Бориса Олійника. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чернігів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чернігів