У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернігів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чернігів:

Актуальний розклад електричок по станції Чернігів містить всього 24 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чернігів з такими станціями і населеними пунктами як Неданчичі, Київ-Волинський, Ніжин, Горностаївка, Славутич. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 16 хв до пункту призначення Горностаївка. Найближчі станції та зупинні пункти Подусівка, Білоус, Ім. Бориса Олійника, Количівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чернігів відправляються або прибувають днем - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ніжин - Чернігів, Чернігів - Неданчичі, Неданчичі - Чернігів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чернігів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чернігів